Saldemsoft müşterilerinin ihytiyacları doğrultusunda IOS, Android, Windovs Phone, J2ME, WML, cross platform bağımsız yaygın olarak kullanılan geliştirme ortamlarında etkili çözümler sunarak mobile uygulama applications apps ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Geliştirdiği her projeye yeni bir ürün yaratma felsefesiyle yaklaşan Saldemsoft ekibi, müşteri ihtiyaç analizini geliştirme sürecinin ayrılmaz ve sürekli devam eden bir parçası olarak kabul etmekte ve mobil cihaza özel, en etkili uygulamayı geliştirmektedir. 

Dünya’da büyük cihaz üreticileri tarafından üretilmiş olan hemen her model üzerinde çalışabilen uygulama, Saldemsoft tarafından geliştirilmiş olan alt yapılar ile hızlı bir şekilde geliştirilebilmektedir. Spesifik platformlar için üretilmiş olan bu alt yapılar ile mobil uygulamaların cihazlara özel özellikleri kolaylıkla uygulamaya dahil edilmekte ve uygulama bazında cihazlardan en yüksek verim alınmaktadır. 

Mobil uygulamalar hakkında edinmiş olduğu bilgi birikimi ve beceriyi MPAS(Mobile Proxy Application Server) ürününe yansıtmış olan Saldemsoft , Türkiye’de geliştirilmiş olan en kapsamlı ve ileri teknoloji orta katman çözümünü mobil projelerinde müşterileri ile paylaşmaktadır. MPAS projelerin üretim ve entegrasyon maliyetlerini düşürmekte, hızlı ve ensek yazılımların üretilmesini sağlamaktadır.