Windovs Phone Mobil Uygulama Geliştirme

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen İnnova, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirir. Saldemsoft mühendisleri tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması kolaydır.

IOS, Android, J2ME, WML, W Phone gibi yaygın olarak kullanılan geliştirme ortamlarında etkili çözümler sunan Saldemsoft ekibi, gerek değişen teknolojiyi yakından takip ederek gerekse teknoloji üreterek geliştirmekte olduğu yazılımları ileri teknoloji ürünleri olarak müşterilerine sunmaktadır. 

Mobil cihazlarla ürün ve hizmetlere kesintisiz erişim
iOS, Android, Windows Phone, Symbian, Blackberry OS ve HTML5 desteği
GPRS, EDGE ve 3G, 4G, LTE ağlarda sorunsuz çalışabilme
Çok katmanlı güvenlik altyapısı
Çoklu dil ve çoklu karakter kodlaması desteği

Android, Apple IOS ve Windows Phone tabanlı cihazlara… C, Objective C, Swift XCode, Java (Dalvik VM), Java (J2ME), C++, Phyton, HTML/CSS/JS, .NET, Web servisleri/REST API, MVC ve XML/JSON, CSS3, Javascript, HTML5, AngularJS, NodeJs, ExpressJS, WS, Socket.io, OOP, HTML5, CSS3, JQuery ve Bootstrap ile İster Native İster Responsive mobil uygulama..!

Geliştirdiği her projeye yeni bir ürün yaratma felsefesiyle yaklaşan Saldemsoft ekibi, müşteri ihtiyaç analizini geliştirme sürecinin ayrılmaz ve sürekli devam eden bir parçası olarak kabul etmekte ve mobil cihaza özel, en etkili uygulamayı geliştirmektedir. 

Şirketimiz Mıcrosoft un partner i ve Mıcrosoft un ürün ve hizmetlerini satmaya yetkilidir.